facebook

Jak powstają Twoje fototapety?

Po złożeniu zamówienie następuję zakup wybranego przez klienta zdjęcia. Następnie jest ono przygotowywane do druku. Zdjęcie jest kadrowane według wytycznych klienta  oraz nadaje mu się odpowiednie wymiary. Następnie plik trafia na dział druku.  Tapety drukowane są na ploterach marki Roland  na materiale wybranym przez klienta. W przypadku gdy szerokość tapety przekracza 120/130cm zdjęcie jest automatycznie dzielone na 2 równe bryty  z zakładką 15mm.  Tapety drukowane są w rozdzielczości 1440x1440dpi co daje nam pewność że jakość tapet będzie na najwyższym poziomie. Po wydrukowaniu tapety pozostawiane są do doschnięcia a następnie laminowane (jeżeli taka usługa była zamówiona). Po zalaminowaniu tapety są docinane, pakowane i wysyłane za pośrednictwem kuriera na adres wskazany w Formularzu Zamówienia.

Dostępne rodzaje materiałów

 1. Fototapeta Latexowa Gładka

  Gładki, jednostronnie powlekany papier o gramaturze 212g/m2 z dodatkiem latexu. Papier charakteryzuje się wysoką jakością wydruków oraz wykazuje dużą stabilnośc po namoczeniu. Jest elastyczny i wytrzymały.

 2. Fototapeta Fizelinowa Gładka

  Gładki papier powlekany PCW na podkładzie flizelinowym o gramaturze 350g/m2. Jest to jedna z najgrubszych tapet dzięki czemu przykrywa delikatne nierównościścian. Materiał ten jest trwalszy od Fototapety Latexowej.

 3. Fototapeta Fizelinowa Struktura Drobnego Piasku

  Strukturalny papier powlekany PCW na podkładzie flizelinowym o gramaturze 350g/m2. Jest to jedna z najgrubszych tapet dzięki czemu przykrywa delikatne nierównościścian. Materiał ten jest trwalszy od Fototapety Latexowej.

 4. Fototapeta Fizelinowa Struktura Tynku

  Strukturalny papier powlekany PCW na podkładzie flizelinowym o gramaturze 350g/m2. Jest to jedna z najgrubszych tapet dzięki czemu przykrywa delikatne nierównościścian. Materiał ten jest trwalszy od Fototapety Latexowej.

 5. Fototapeta na Folii Samoprzylepnej

  Folia samoprzylepna o grubości 80mikronów, posiadająca własny klej. Przeznaczona do tworzenia dekoracji ściennych na gładkich, nieporowatych powierzchniach. Maksymalna szerokość brytu to 130cm.

Lamionowanie Fototapet

Laminat to to cienka warstwa bezbarwnej/go folii/lakieru który zabezpiecza fototapetę przed uszkodzeniami mechanicznymi, zabrudzeniami, kurzem itp.

Występują dwa rodzaje laminatów płynny i stały (rolowy) w przypadku tapet na materiale „Fototapeta Latexowa” oraz „Fototapeta Fizelinowa” stosuje się laminat płynny natomiast w przypadku fototapety na materiale „Folia Samoprzylepna” stosuje się laminat stały.